Hakkımızda

Ef İnşaat, 2006 Yılında peyzaj, çevre düzenlenme, inşaat ve taahhüt işlerinde kamu kurumlarının ve özel sektör kuruluşlarının ihtiyacı olan yapım, bakım ve teknik danışmanlık işlerinde hizmet vermek, projeler hazırlamak ve uygulamak amacıyla İstanbul'da kurulmuştur. 2006 yılından beri peyzaj ve inşaat taahhüt sektörü içerisinde hizmet veren firmamız, sahip olduğu çevre sorumluluğu ve geniş teknik kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Ef İnşaat, yaptığı çalışmalarla sektörünün öncü şirketi olmuş ve çalışma standartlarını yükselterek İstanbul'a yeşil alanlar kazandırılması ve bakımı için nitelikli çalışmalara ve peyzaj uygulamalarına imza atmıştır.

Ef İnşaat, bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman ekibiyle sektöründe, İstanbul'da en başarılı firmalardan birisi olmuştur. Zira hassas ve uzmanlık gerektiren yerlerde yıllardır aynı ekibin tercih edilmesi buna en büyük delildir. Ziraat mühendisleri, peyzaj mimarları ve inşaat mühendisleri gibi teknik elemanlardan oluşan genç ve dinamik kadromuz, sizler için sadece yaşanılan mekanlar değil, aynı zamanda sağlıklı ve fonksiyonel mekanlar oluşturma gayreti içerisindedir. İş tesliminden sonra ise, bu alanların sağlıklı ve uzun ömürlü olması amacıyla gerekli olan teknik bilgi ve işçilik desteğini sağlamaktadır. Çünkü firmamız, yapılan bir işin, bir sonraki yapılacak iş için referans olacağının bilincini taşımaktadır.

Firmamız, kuruluşundan itibaren araştırma - geliştirme, eğitim ve kalite kontrol konularına önem vermiştir. Bu çalışmaları yürütmek üzere, çim ve süs fidanlarının Marmara bölgesine adaptasyonu, gübrelenmesi ve zararlılarla mücadelesi konusunda arazi deneme çalışmaları yapmaktadır.


Misyonumuz:

Kamu ve özel sektör kuruluşlarının Sosyal Doku Projesi çerçevesinde ağaçlandırma, peyzaj ve bitki sektörüyle ilgili olarak faaliyetlerini yürütmek, gerekli projeleri üretmek ve uygulamak, bu alanda profesyonel ve amatör çerçevede çalışmaları yönlendirmek, ihtiyaç duyulan peyzaj ürünlerini üretmek, ürün ve hizmetlerin satışını ve bakımını gerçekleştirmektir.


Vizyonumuz:

Ağaç ve Peyzaj sektöründe öncü olmak, sektörün gelişmesine katkıda bulunmak ve standardizasyon sağlamak, yapılan çalışmaları ülkemize döviz kazandırıcı yapıya yönlendirmek, toplumun çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak, insan ve çevre odaklı konseptler geliştirmek ve bunları hayata geçirmektir.

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır. Ef İnşaat Teks. Tur. Tah. ve Tic. Ltd. Şti.
Merkezefendi Mh. Sedeftepe Evleri No:96-7 D:34, Zeytinburnu - İstanbul